Sunucu Çözümler

Sunucu sistemleri portföyümüzdeki çözümlerimiz ile BT altyapısındaki veriye ve uygulamaya ulaşmadaki kesinti riskini azaltıp, operasyonel verimliliği arttırarak maliyetlerin en düşük seviyede kalmasını sağlıyoruz.

 

Ürün portföyümüzde raf tipi (rack), kule tipi (tower) sunucularla müşterilerimize çözümler sağlıyoruz.

 

Ürün portföyümüzde bulunan blade tipi sunucularla, müşterilerimize hem enerji tasarrufu hem de yer tasarrufu sağlayan entegre çözümler sunuyoruz.

 

Özellikle eğitim ve araştırma-geliştirme kurumlarında kullanılan yüksek performanslı kümeleme sunucuları alanında dünya markalarıyla entegre çözümler sunuyoruz.

 

Veri Depolama (Storage) portföyümüzdeki çözümlerimiz ile IT altyapısındaki kesinti riskini azaltıp, operasyonel verimliliği arttırarak maliyetlerin en düşük seviyede kalmasını sağlıyoruz. Bunu sağlarken konsolidasyon, tekilleştirme, yedekleme ve D/R çözümlerini kullanıyoruz.

 

Kurumlar için uygun veri depolama (storage) çözümlerini, gelecekteki büyümelerini de hesaba katarak planlıyoruz.

 

Günümüzün hızla büyüyen kurumsal verilerinin en doğru şekilde yedeklenmesini ve gerektiğinde kurumun kaldığı yerden işlemine devam etmesini sağlayan yedekleme ve veri kurtarma çözümleri sunuyoruz.

 

Günümüzde yedekleme ortamında hala yoğun olarak teyp kartuşları kullanılıyor. Kolay temin edilebilen ve kolay taşınabilen bu yedekleme ortamlarının üzerinde saklanan verilerde zaman içerisinde hata oluşma riski bulunuyor. Bu kartuşlar, sabit disklere nazaran daha yavaş. Veri kurtarma operasyonu sırasında yedek setinin içindeki bir kartuş bozuksa tüm verinin kaybedilme riski ortaya çıkıyor. Bu tür riskleri ortadan kaldırmak için tasarlanan sanal teyp kütüphanesi ve tekilleştirme çözümlerimizi müşterilerimize güvenle kullanıyor.