Microsoft Dynamics

Günümüzde rekabetçi şirketler iş süreçlerini optimize etmek, maliyetlerini kontrol altında tutmak ve çevik bir yapıya kavuşmak için teknolojiyi etkin kullanmak zorunda. Kurumsal sistemlerin heterojenleştiği büyük ölçekli yapılarda sistemin tamamını kontrol edebilmek için Kurumsal Kaynak Planlaması (Enterprise resource planning-ERP) çözümleri en önemli araçlar haline geliyor. Her ne kadar tanımlamanın içerisinde planlama kelimesi mevcut olsa da ERP sistemleri sadece genel planlama fonksiyonlarını içermekle kalmıyor, iş süreçlerinin en doğru biçimde yönetilmesine imkan veriyor.

Microsoft Dynamics, 

  • Dynamics NAV
  • Dynamics CRM
  • Dynamics AX
  • Dynamics RMS
  • AKIN Dynamics Eklentileri
  • Sektörel Dynamics Çözümleri

 

Microsoft Dynamics çözüm ailesi içerisinde yer alan Microsoft Dynamics AX, büyük ölçekli kurumların her türlü ihtiyacına cevap veren, son derece etkili bir ERP çözümü. Sahip olduğu birçok gelişmiş özelliği, güçlü yapısı ve sağladığı avantajlar ile Microsoft Dynamics AX, teknolojiyi bir rekabet silahı olarak gören tüm şirketlerin işlerine değer katıyor.

 

Microsoft, hızlı büyüyen ve rekabetçi kurumların ana işlerine odaklanmaları, işlerini istedikleri rotada yürütebilmeleri ve rekabetin gerektirdiği çevik yapıya kavuşmaları için Microsoft Dynamics NAV ERP Çözümünü oluşturdu. Bu tür kurumların her noktadaki ihtiyaçlarına çözüm sağlayan Microsoft Dynamics NAV, entegre ve esnek yapısı sayesinde güvenilir bir iş yapma platformu sağlıyor.

 

Satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri modülleriyle, Microsoft Dynamics CRM, müşterilerinizle ilişkide olduğunuz her süreçte tutarlı, ölçülebilir iyileştirmeleri harekete geçirmenize yardımcı olur. 
Hızlı uygulama ve düzenli bakım için tasarlandığından, zamanınızı BT altyapınız yerine müşterilerinize odaklamanızı sağladığından BT yatırım getirisini hızlandırır. Microsoft Office ve Microsoft Office Outlook® dahil benzer araç ve teknolojileri kullandığından, Microsoft Dynamics CRM 4.0, şirketinizin müşterilerinizle daha yakın ilişkiler kurmanıza ve yeni kârlılık düzeyleri elde etmenize yardımcı olur.

 

RMS size bir zamanlar sadece büyük oyuncuların sahip olduğu IT gücünü kazandırır. Beş Perakende Uygulama Ödülü bunu ispatlıyor. Microsoft RMS hızlı kurulur, kolayca adapte olur ve prüzsüz bir şekilde genişler. Çok yönlü sağlam yapısıyla sanal mağazacılığı, kablosuz, el terminali, telefon ve posta siparişlerinizi arttırır. 
  
Sadece verimli mağazalardan zincirler oluşur. Sadece maliyet farkındalığı olan zincirler uluslararası olur. POS ve arka ofis ile bütün işlerinizi simultane olarak takip edin. Kasa işlemlerinizi hızlandırın. Eğitim zamanını kesin ve işinizi eylenceli hale getirin. Her türlü satış metodundan yararlanın ve tüm stoğunuzu eksisksiz takip edin. 
  
Kolayca işlem verilerinizi, yakalayın, birleştirin ve analiz edin. Çoklu pazarlama kanallarıyla yeni müşterilere ulaşın. Müşteri satın alma geçmişleriyle satış başına daha yüksek nakit girdisi yakalayın. Hediye kartı, Müşteri Kartı, Promosyonlar, Size özel kartlarla müşteri bağlılığını arttırın. Müşterilerinize popüler tecrübeleri ödemede NetDisplay ile yaşatın.