Mironist .NET

Globalleşen dünya Ekonomisindeki yönelime paralel olarak, firma iş süreçlerinin tümleşik olarak ele alınması, iş süreçlerinde etken diğer “ödeme kayıt edici cihazlar” ve varsa “elektronik saha otomasyonları” ile entegre olarak oluşan bilginin, tüm firma hiyerarşisinde paylaşılmasının en pratik şekilde sağlanması, önemli bir öncelik haline gelmiştir.

Bu maksatla Akaryakıt ve Enerji sektöründe çoklu istasyon sahiplerinin zaman, finansman, iş takipleri iş ve analizleri konusunda sıkıntı yaşadıkları aşikârdır. Bu maksatla firmamız 1700 kayıtlı müşterisinin yukarıda bahsedilen kaynaklı sorunlarını ve kayıplarını ortadan kaldırmak için daha öncede sahada satışını ve desteğini vermiş olduğu yazılımları da geliştirerek bu konuda komple çözüm sunan tamamen İnternet ( .NET ) tabanlı yazılımlarını (Tek merkezden banka mantığı sistemi gibi çalışan) sizlerin kullanımı için sahaya indirmiştir.

Bu uygulamaların genel mantığı ve çalışma şekilleri ile kullanıcılara sağladığı faydalar aşağıda değerli görüşlerinize sunulmaktadır. Şayet sizde bu gereksinimler ve sorunları yaşamakta iseniz lütfen bizimle irtibata geçip bu uygulamaların kazandırdığı fırsatlardan yararlanın…

Çoklu istasyon sahiplerine İnternet Tabanlı Yazılımlarımızın (.net ) sağladığı faydalar:

Bütün istasyonlara ait bilgilerin tek bir merkezde tutulması sağlanır.

Her nerede olursanız olun sisteme internet olan bir PC veya notebook ile bağlanıp işinizi takip edebilirsiniz. (İnternet üzerinden.)

Merkezi olarak operasyonun yönlendirilmesi söz konusudur. Bu sisteme siz müsaade etmedikten sonra kimse müdahale edemez veya müdahil olamaz.

Bilgilerin tek bir noktada toparlanması ile istasyonların bilgi güvenliğinin yüksek olması ve bunlarla ilgili tüm bilgi güvenliğinin sağlanması sağlanır.

İş süreçlerinin ve istasyonlarda gerçekleştirilen her işlemin tayin edilen merkez tarafından her an izlenebilmesi, gözlenebilmesi ve kontrol edilebilmesi sağlanmış olacaktır.

Böylelikle çoklu istasyon hareketlerinin tek istasyon gibi yönetilmesi sağlanacaktır.

Buda istasyonlarda ciddi iş gücü tasarrufu ve personel tasarrufu sağlayacaktır. (Tek Muhasebeci/ Finansçı, tek tahsilâtçı gibi.) Ayrıca istasyon hesap ve kontrol amaçlı fiziki ziyaretlere gerek kalmadan takip sistemini sağlayacaktır.

IT yatırımlarında tasarruf, risk analiz ve finansal bilgilerin kontrol edilebilmesi (Hangi istasyonda nerde ne şekilde, ne satılmış, hangi C/H’ lar da ne alacak var, hangi istasyon hedeflerinin neresinde vs. vs.)

İstenildiğinde her detaydaki satışa; akaryakıt veya market hesaplarına ulaşılabilme sağlanmıştır. Vardiya/cari/stok hesaplarının kolaylıkla takip edilebilmesi söz konusudur.

Şubeler ( istasyonların her biri ) gerektiğinde offline çalışabilir ve online durumunda da tüm aktarımlar otomatik olarak yapılabilmektedir.

Veri Tabanınız sadece size özeldir ve yine size ait özel şifreleme ile sınırlıdır.(İstasyon bağlantılarınızda sadece size özel şifre ile giriş yapabilecek ve bu sistemi kullanacak diğer personelinize istediğiniz şekilde görev tanımlarına uygun yetkilendirme yapabileceksiniz. Örneğin: İstasyonlar sadece C/H kısmını ve vardiya işlemleri yapabilsinler ya da C/H alsınlar diye sınırlayabilirsiniz. Vs. vs. gibi.

Merkez ve şubelerin tüm raporları online olarak alınabilir. İstediğiniz istasyonun günlük çalışması ile ilgili tüm bilgileri içeren raporları alabilirsiniz. Bu raporlar o saat veya dakika bazında dahi alınabilir.

Merkezi raporlama konsülü ile istenilen raporları, mail ya da Sms gruplarına düzenli ve otomatik olarak gönderir, Bilinen tüm saha otomasyonları ile Entegrasyon (TURPAK/ ASİS vs. vs.- Bağlantılı çalışma ve bilgileri transfer edebilme yeteneği) sağlanabilir ve oluşturulacak bu bilgilerden fiş oluşturulup vardiya hesabı ile entegre çalışabilir.

Kredi kartı dönüşlerinin gün ayırımları hesap içerisinde yapılabilir.

Açık hesap, veresiye ve özel müşteri vs. metotlarla çalışıyorsanız sistem tüm bu bilgileri çalışma modelinize uygun bir şekilde size sunacaktır.

Anlık fiyat değişimleri ve benzeri uygulamalar kolayca sistem üzerinde yönetilebilir.

Sistem çalışma veya tercih ettiğiniz tüm raporlama sistemlerinin oluşturulmasına açıktır.

Değerli iş sahipleri yukarıda bahsettiğimiz özelliklere ve benzeri özelliklere sahip TÜRKİYE’DE tek İNTERNET tabanlı Backoffice yazılımlarımızla kazanacaklarınız bu yatırımla size çok kısa sürede ciddi bir şekilde geri dönecek ve artık işinizin gerçek sahibi olacaksınız.