MCCS PROGRAMI

Visual Asimar market otomasyon sistemi ile entegre, firmanıza özel promosyon uygulamarını rahatlıkla takip edebilmeniz için tasarlanmış, satış potansiyelinizi artırabilecek,kullanımı ve raporlamaları çok kolay kullanıcı dostu bir programdır.

MCCS PROGRAMI

MCCS programı market ve istasyonlarda stok gruplarına ve alışveriş tutarlarına para puan ya da puan gibi promosyon uygulamalarının tanımlandığı ayrıca bu promosyonların takip edildiği programdır.

PROMOSYON VE PUAN TANIMLARI

İsterseniz her stok grubuna ayrı promosyon tanımlayabilirsiniz, isterseniz stok gruplarını tek promosyon tanımında birleştirip promosyon tanımlayabilirsiniz. Tanımlamış olduğunuz her promosyon tipi için bir yüzdelik puan belirleyebileceğiniz gibi puan limiti tanımlayabilir ve bu limite göre de puan verebilirsiniz.

KART TANIMI

İstediğiniz basamakta ve istediğiniz tipte kar tanımlayabilirsiniz. Mesela Gold kart, Premium Kart gibi... Tanımladığınız bu kartları asimar programında ki müşterilerinize atayıp, müşterilerinize tanımladığınız promosyonları uygulamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kart atamasını yaparken müşterinizin e-mail ve doğum tarihi gibi bilgilerini kayıt ederek müşterinizin doğum günlerinde özel uygulamalar yapabilirsiniz.

FİŞ TANIMI

Firmanızın adres bilgilerini ve danışma bilgilerini, müşterinizin yaptığı alışverişten kazandığı puanı, toplan kazanmış olduğu puanı gösteren bir fiş tanımı yapabilirsiniz. Bu fişi alış verişinde puan kazanan müşterilere alış veriş fişinin yanında receipt printer dan bastırıp verebilirsiniz.

RAPORLAR

Yaptığınız promosyonlarla ilgili müşteri puan raporları, tarih aralıklı kart hareket raporları alabilirsiniz.

HEDİYE

Promosyon döneminde ne kadar puana hangi hediyeyi vereceğinizi MCCS programından tanımlayıp, teslim tutanağı ile hediyeleri almaya hak kazanmış müşterilere hediyelerini verebilirsiniz.